Szkoła Podstawowa

PRZEDSTAWIENIE WIOSENNO – WIELKANOCNE W KLASIE 0,,A”

28 marca 2018 roku dzieci z klasy 0,,a” przygotowały przedstawienie WIOSENNO – WIELKANOCNE pod kierunkiem pani Małgorzaty Wryk.

Dziś dzieci w zerówce mają moc radości.
Bo widzą w koło wiele miłych gości.
Wszystkich tu zebranych serdecznie witamy
i na wiosenno – wielkanocne przedstawienie
wspólnie zapraszamy.

Takimi słowami Maciuś Pajdosz powitał wszystkich zgromadzonych gości w pięknie udekorowanej wiosenno – świątecznej sali. Mali aktorzy ubrani odświętnie, a niektórzy w strojach wiosennych mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role. Wesołe wiersze i piosenki wprowadziły wszystkich w miły i świąteczny nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przedstawienie pełne radości przybliżyło zgromadzonym gościom zwyczaje i tradycje związane z tymi świętami. Występ z zainteresowaniem obejrzeli uczniowie klas 0,,b”, 0,,c” z wychowawcami oraz rodzice i dziadkowie. Nie zabrakło także  świątecznych życzeń. Miłym, dla wszystkich akcentem końcowym był poczęstunek czekoladowym jajeczkiem i ciasteczkiem w kształcie zajączka. Dzieci za ciekawy  występ otrzymały świąteczny prezent zakupiony przez rodziców, a rodzice od swoich pociech otrzymali wielkanocny stroik, własnoręcznie wykonany na zajęciach.

Dzień ten był pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć.Więcej zdjęć tutaj

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in