Szkoła Podstawowa

Spotkanie z misjonarzem ks. Danielem Korycińskim

15 listopada uczniowie naszych szkół mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z misjonarzem, księdzem Danielem Korycińskim. Ksiądz w niezwykle barwny i interesujący sposób opowiadał o życiu na "czarnym lądzie". Mówił o zwyczajach, wierzeniach, mentalności ludzi, których spotkał w czasie swoich licznych podróży i posługi misyjnej.

 W tygodniu misyjnym Szkolne Koło Misyjne działające w szkole z inicjatywy i pod opieką pani Beaty Kocur przeprowadziło loterię, której celem było pozyskanie środków na działalność misyjną. W czasie dzisiejszego spotkania członkowie koła przekazali księdzu Danielowi zebrane pieniądze. Ksiądz Daniel Koryciński jest dyrektorem diecezjalnych Papieskich Dzieł Misyjnych, działa w Fundacji im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego ,,Serce bez granic” oraz powołanym przez nią Diecezjalnym Centrum Misyjnym w Hucie Komorowskiej.Więcej zdjęć tutaj

Ostatnio zmienianywtorek, 15 listopad 2016 19:35

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in