Szkoła Podstawowa

Klasy IIa i IIIa w Muzeum Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie

8 listopada klasy II a i III a,  pod opieką wychowawczyń mgr Ewy Biłejszys i mgr Alicji Markiewicz oraz rodziców, wybrały się na wycieczkę do Fabryki Ozdób Choinkowych „Biliński” w Nowej Dębie.Znajduje się tam, jedyne w Polsce i pierwsze w świecie Muzeum Bombki Choinkowej. Wnętrza muzeum zdobią tysiące ręcznie wykonanych świątecznych ozdób i choinki przystrojone w różnych stylach, np. staropolskim, amerykańskim, norweskim czy wiktoriańskim. Poznaliśmy sposób wykonania tych przepięknych bombek. Mieliśmy także okazję zobaczyć przy pracy panie, które ręcznie je malowały.

Poznaliśmy sposób  wykonania tych przepięknych bombek. Uczestnicy wycieczki wzięli również udział w warsztatach plastycznych własnoręcznego ozdabiania bombki oraz dokonali zakupów w przyzakładowym sklepie.
      Uczniowie, pełni wrażeń i pamiątek wrócili do swoich domów, w których na świątecznych choinkach zawisną przywiezione przez nich ozdoby, w tym własnoręcznie wykonane bombki oraz te z imionami dzieci oraz ich bliskich.
      Wychowawczynie dziękują rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

 

   Pozostałe zdjęcia tutaj

Ostatnio zmienianywtorek, 08 listopad 2016 21:38

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in