Szkoła Podstawowa

WIZYTA PIERWSZOKLASISTÓW W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W październiku uczniowie klasy I a odwiedzili bibliotekę szkolną. Celem wycieczki do biblioteki było poznanie pracy pani bibliotekarki, zapoznanie uczniów z regulaminem biblioteki, zwrócenie uwagi na poszanowanie książek i zachęcenie do systematycznego czytania książek.

Dzieci miały możliwość zapoznania się z księgozbiorem, a także dowiedziały się według jakich działów książki są ustawione na regałach. Ponadto uczniowie dowiedzieli się, jak wypożyczać książki, jak o nie dbać, a także odpowiadały na pytania pań bibliotekarek. Dzięki takim spotkaniom dzieci będą chętnie odwiedzać bibliotekę i korzystać z książek przeznaczonych dla ich grupy wiekowej.  Informacje przekazane przez prowadzące bardzo zaciekawiły pierwszaków.

Zajęcia poprowadziły mgr Krystyna Furman, mgr Halina Sadrakuła i mgr Halina Mękal.

Ostatnio zmienianyśroda, 26 październik 2016 23:30

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in