Szkoła Podstawowa

NOWOCZESNE PRACOWNIE NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO

Cztery klasopracownie nauczania początkowego w naszej szkole przeszły generalny remont, którego celem było stworzenie nowoczesnych sal lekcyjnych na miarę oczekiwań dzieci, rodziców i nauczycieli. Z budżetu szkoły, budżetu Rady Rodziców i sponsorów wykonano nowe podłogi, malowanie sal i korytarza, remont ciągów wodnych polegających na częściowej wymianie rur, zainstalowaniu nowych umywalek i wylewek, a także szafek pod umywalki.  Zamontowane zostały także rolety w oknach, a do każdej klasopracowni podłączony został internet oparty na światłowodzie. Na ścianach umieszczone zostały estetyczne tablice korkowe, gdzie eksponowane są moduły edukacyjne i prace uczniów.

Każda z klasopracowni posiada komplet ergonomicznych stolików i krzeseł przystosowanych do wzrostu uczniów oraz kolorowe regały. Klasopracownie wyposażone są w nowoczesne i różnorodne pomoce dydaktyczne, takie jak -  tablica multimedialna, ekran oraz rzutniki multimedialne, edukacyjne programy komputerowe, klocki, układanki, korale matematyczne, gry oraz podłogowe plansze edukacyjne wykorzystywane do ćwiczeń logicznych i wspólnych zabaw. Wystrój pomieszczeń jest bogaty i estetyczny. Sale urządzone są specjalnie dla potrzeb nauczania początkowego, posiadają kąciki edukacyjne i rekreacyjne. Stosunkowo bogaty zbiór środków, materiałów i urządzeń wymagał takiego ich rozmieszczenia, aby był łatwy dostęp do ich wykorzystania. Uczniowie klasy I mają możliwość pozostawienia swoich podręczników i przyborów szkolnych w szafkach przystosowanych do wzrostu i potrzeb dzieci.

W najbliższym czasie na korytarzu szkolnym postawione zostaną urządzenia do ćwiczeń fizycznych i odpoczynku podczas przerw.

Uczniowie i panie nauczycielki nauczania początkowego dziękują dyrekcji szkoły za stworzenie nowoczesnych warunków do pracy i nauki.

Więcej zdjęć tutaj

Ostatnio zmienianyczwartek, 27 październik 2016 20:51

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in