Szkoła Podstawowa

Spotkanie z policjantem uczniów klas I

Początek roku szkolnego to okazja do przypomnienia  i utrwalenia zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczniowie klas I podczas lekcji poznawali znaki drogowe, uczyli się, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię.

By utrwalić poznane umiejętności i wiadomości wychowawczynie klas I p. Ewa Biłejszys, p. Anna Bielecka, p. Małgorzata Bodzioch zaprosiły na spotkanie z dziećmi w dniu 23 IX policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Tarnobrzegu aspiranta sztabowego Romana Szaro.

Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały informacji na temat zasad uczestnictwa w ruchu drogowym i pracy policjanta. Otrzymały także upominki: opaski odblaskowe i plany lekcji.  Była to bardzo pouczająca lekcja o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, która na pewno pozostanie dzieciom na długo w pamięci!

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in