Szkoła Podstawowa

Światowy Dzień Pluszowego Misia w oddziałach zerowych

    W dniu 25 listopada dzieci z klas zerowych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przedszkolaki do tego wielkiego wydarzenia przygotowywały się już kilka dni wcześniej. Samodzielnie wykonały opaski z wizerunkiem misia.      

   Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, rozwiązywały zagadki dotyczące znanych bajkowych misiów, oraz wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Niedźwiadek”. W tym dniu przedszkolaków odwiedziły również Panie z biblioteki szkolnej, które przybliżyły historię powstania książki o Kubusiu Puchatku i przeczytały dzieciom krótką przygodę bohaterów Stumilowego Lasu. Cały dzień pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 21 grudzień 2020 06:22

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in