Szkoła Podstawowa

SUKCESY OLIWII

Z wielką radością pragniemy poinformować o sukcesach polonistycznych uczennicy naszej szkoły Oliwii Stachuli z klasy VIII „a”.

Od października do lutego uczestniczyła w kolejnych etapach konkursu z języka polskiego organizowanego dla szkół podstawowych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty. Konkurs składał się z trzech etapów. Szkolny i rejonowy zakończył się dla Oliwii sukcesem. W tym ostatnim znalazła się, w związku z uzyskanymi punktami, w pierwszej dziesiątce najlepszych uczniów z województwa podkarpackiego (na 185. uczestników). 13 lutego odbył się w Rzeszowie finał konkursu, który wyłoni najlepszych z najlepszych – laureatów i finalistów. Trzymamy kciuki  za kolejny sukces Oliwii!
To jednak nie wszystko, gdyż w lutym, mimo ogromnego wysiłku związanego z przygotowaniem do konkursu wojewódzkiego, Oliwia wzięła udział w ortograficznych zmaganiach o pióro Wójta Gminy Gorzyce. Zajęła drugie miejsce w etapie szkolnym i drugie w gminnym finale, który odbył się 21 lutego 2020 r. Brawo dla Oliwii!

 

Ostatnio zmienianywtorek, 25 luty 2020 12:32

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in