Szkoła Podstawowa

Wywiad z weterynarzem.

27 listopada klasa II a ( wychowawca Ewa Biłejszys) wybrała się do gabinetu weterynaryjnego nieopodal szkoły. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza i zebranie informacji o tym, jak należy dbać o domowe zwierzęta.

Uczniowie przygotowali pytania, które zadawane były pani weterynarz  Monice Zielińskiej- Dominek. Dokładnie obejrzeli sklep, gabinet weterynaryjny i dowiedzieli się do czego służą znajdujące się w nim urządzenia. Mieli także możliwość obserwacji preparatu przez mikroskop. Z wielkim zaciekawieniem obserwowali zwierzątka wracające do zdrowia po zabiegach. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, chętnie opowiadali o swoich małych przyjaciołach i ich problemach ze zdrowiem. Na zakończenie symbolicznym bukietem kwiatów podziękowaliśmy za spotkanie. To była ciekawa lekcja przyrody.


ZDJĘCIA

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in