Szkoła Podstawowa

Finał Europejskiego Tygodnia Kodowania Code Week 2019.

Klasa 3a zakończyła udział w Ogólnopolskim Konkursie EduSense Uczymy Dzieci Programować. O udziale w konkursie zadecydowała  akceptacja  przez organizatorów EU Code Week 2019 zgłoszonych przez wych. Bożenę Janiec wydarzeń do realizacji. 
Każdego dnia, przez dwa tygodnie, realizowaliśmy zadanie oraz umieszczaliśmy na fanpage EduSense relacje potwierdzające nasze zmagania. Na podsumowanie wysłaliśmy ankietę podsumowującą wszystkie zrealizowane wydarzenia. Dzieci otrzymały nagrodę od organizatorów – puzzle AR rozszerzające rzeczywistość oraz certyfikaty. Jesteśmy dumni, że przyczyniliśmy się do sukcesu Polski - 2 msc z  rekordowym wynikiem: 15 000 zgłoszonych wydarzeń z Polski na 70 000 akcji w całej Europie.

ZDJĘCIA

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in