Szkoła Podstawowa

Aktywność klasy III B.


       Uczniowie klasy III b już kolejny rok realizują zajęcia z kodowania i programowania by rozwijać kluczowe kompetencje, takie jak myślenie algorytmiczne czy planowanie procesów pozwalających wykorzystywać nowe technologie w różnych dziedzinach życia. W ubiegłym roku zajęcia odbywały się w ramach projektu „Technologie z klasą” organizowane przez Fundację Uniwersytet Dzieci.  Na zakończenie projektu uczniowie brali udział w zajęciach, które odbyły się na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.


        W bieżącym roku klasa realizuje projekt „Matematyka z klasą”. Uczniowie korzystając z gotowych, profesjonalnych materiałów będą rozwijać własną kreatywność, nabędą umiejętność samodzielnego, logicznego i krytycznego myślenia oraz poznają podstawowe pojęcia i działania matematyczne. Dowiedzą się jak wykorzystać wiedzę matematyczną w codziennym życiu. Zajęcia zostały dodatkowo urozmaicone zabawami i grami z programu „Kodowanie na dywanie” i innych dostępnych źródeł. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach rozwijających kompetencje i już nie mogą doczekać się, aby poznać robota edukacyjnego Ozobota.

 
Ostatnio zmienianyczwartek, 03 październik 2019 19:55

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in