Szkoła Podstawowa

Świat Robotyki i Programowania - nauka poprzez zabawę

Robotyka dla dzieci to fantastyczne połączenie kreatywnej zabawy z wtajemniczeniem w możliwości, jakie dają programowanie oraz elektronika. Zajęcia te rozwijają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną, uczą twórczego, logicznego myślenia, ćwiczą sprawność manualną i koordynację wzrokowo - ruchową.

26 września dzieci z oddziałów zerowych miały okazję uczestniczyć w zajęciach z robotyki prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Podczas zajęć wykorzystane były klocki z zestawów LEGO, roboty, tablet... Dzieci mogły dowiedzieć się jak duże możliwości stwarza nowoczesna technologia. Bardzo podobały im się zajęcia i prawie wszystkie chciałyby w takich warsztatach uczestniczyć. Uczniowie zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności oraz ciekawymi formami spędzania wolnego czasu mogą zgłosić się do udziału w warsztatach ,,Świat Robotyki", które będą odbywały się w naszej szkole.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in