Szkoła Podstawowa

Powitanie Pani Jesieni w oddziałach przedszkolnych

,,Jesień do nas zawitała,
kosz owoców przydźwigała.
Zaraz wszystkim wam pokaże,
co dzieciom przyniosła w darze.”

24 września 2019 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły z wielką radością powitali Panią Jesień.

Tego dnia dzieci ubrane były w kolorach jesieni. Pani Jesień przyszła do nas z wielkim koszem pełnym darów: z sadu, lasu i ogrodu, witając wszystkich zebranych wesołą piosenką. Następnie zaprosiła dzieci do niecodziennych zajęć, których celem było utrwalenie i pogłębienie wiadomości na temat nowej pory roku oraz dostarczenie dzieciom radości poprzez udział w zabawach muzyczno – ruchowych, działalności plastycznej. Podczas zajęć dzieci rozwiązywały jesienne zagadki ukryte pod listkami, przeliczały, segregowały i klasyfikowały jesienne dary według podanych cech oraz pod okiem wychowawcy i Pani Jesieni wykonały piękne, kolorowe, jesienne drzewo. Wspólnie z Panią Jesienią bawiły się przy piosence ,,Już lato odeszło” oraz zaprezentowały wiersz o jesieni. Miłym, dla wszystkich akcentem końcowym tego dnia był poczęstunek – zdrowe, smaczne i bogate w witaminy owoce od naszego gościa. Pani Jesień i uczniowie klas zerowych odwiedzili również dzieci z Samorządowego Przedszkola: ,,Krasnoludki”, ,,Pszczółki” i ,,Wiewiórki”. Dziękujemy wychowawcom poszczególnych grup za miłe przyjęcie. Wszyscy uczniowie uczestniczyli także w wycieczce na działkę, w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni.

Panie wychowawczynie klas 0a i 0b Małgorzata Wryk i Magdalena Fietko serdecznie dziękują Rodzicom za zaangażowanie, przygotowanie strojów i wyposażenie dzieci w dary i atrybuty jesieni.Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in