Szkoła Podstawowa

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach I- III

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki- święto kreatywności, odwagi, zabawy. To dzień dzieci, które nie wierzą w siebie. W tym roku po raz pierwszy klasy I- III dołączyły się do obchodów tego święta w piątek 13 września. Na podstawie krótkiego filmu poznaliśmy historię małej Vashti dziewczynki, od której wszystko się zaczęło.  Tego dnia kropki niemal opanowały nasze ubrania. Były na koszulkach, sukienkach, spodniach- po prostu wszędzie. Od samego rana uczniowie cieszyli się tym dniem. W klasach odbywały się zajęcia z wykorzystaniem maty do kodowanie, zabawy ruchowe, wspólne śpiewanie. Kropki były też inspiracją do wykonywania prac plastycznych czy zadań matematycznych. Dodatkowo podczas jednej z przerw robione były zdjęcia w „kropkowej fotobudce”. Dzień Kropki zdecydowanie skradł nasze serca. Był to dzień pełen wrażeń i zabawy. Szkoda, że kolejne takie święto dopiero za rok.

 

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in