Szkoła Podstawowa

Dzień Dziecka w oddziale 0a

5 czerwca 2019 r. Rodzice dzieci z oddziału 0a zorganizowali dla swoich pociech wycieczkę do Pensjonatu pod Pieprzówkami w Zalesiu Gorzyckim. Był to prezent z okazji Dnia Dziecka. Pensjonat jest miejscem wspaniałej zabawy, w którym znajdują się trampoliny, dmuchana zjeżdżalnia, huśtawki, gokarty, przepiękny ogród, boisko oraz inne niespodzianki.
Każde dziecko znalazło tu coś ciekawego dla siebie. Ogromną radość sprawiła dzieciom przejażdżka konna. Był również poczęstunek: kiełbaska z grilla, podpłomyki, owoce, słodycze, pyszne ciasto i lody. Panowała miła, rodzinna atmosfera co zapewniło Rodzicom udany wypoczynek, a dzieciom wspaniałą zabawę. Była moc atrakcji, wiele emocji, uśmiechu oraz wrażeń. Chociaż harce trwały długo, a słonko mocno grzało, dzieci wcale nie chciały jeszcze wracać do domu.
Wychowawczyni oddziału 0a - Małgorzata Wryk - dziękuje Rodzicom za opiekę nad dziećmi, a Pani Agnieszce Jacak za umożliwienie wszystkim miło spędzonego czasu.
Dzieci dziękują Rodzicom za tak atrakcyjną i wspaniałą niespodziankę.Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in