Szkoła Podstawowa

Dzień dziecka w klasach pierwszych

Tegoroczny Dzień Dziecka wszystkie klasy I spędziły razem. Z tej okazji rodzice zorganizowali spotkanie z animatorkami zabawy "Stacyjkowo" z Sandomierza. Dzieci wzięły udział w atrakcyjnych zajęciach na świeżym powietrzu przy szkole.
Oprócz zabaw integracyjnych przy muzyce były też różne zajęcia ruchowe, np. przeciąganie liny, robienie baniek mydlanych, skoki po dywanikach z wytyczonymi śladami, strzelanie z łuku do baloników, ćwiczenia równoważne z wykorzystaniem różnych przyborów.
Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim uczestnikom zabawy. Każde dziecko mogło uczestniczyć w wybranej konkurencji, w towarzystwie rówieśników. Animatorki wraz z wychowawcami klas i rodzicami czuwały nad bezpieczeństwem dzieci.
Więcej zdjęć TUTAJ
Ostatnio zmienianyśroda, 05 czerwiec 2019 22:08

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in