Szkoła Podstawowa

Dzień Dziecka w klasie 3a

31 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Rano wszyscy uczniowie klas 1-3 zebrali się na auli szkolnej i obserwowali poczynania Zespołu ‘’Fokus’, którego choreografką jest Pani Barbara Deville. Wszystkim zebranym bardzo podał się taniec w wykonaniu młodszych i starszych dziewcząt oraz niezwykle barwne i pomysłowe stroje.

Następnie w kl. 3 a odbył się mecz piłki nożnej na boisku szkolnym, w którym udział wzięły także dziewczynki. Było wiele emocji.  Następnie dzieci udały się do klasy, gdzie odpoczywały po meczu grając w różne gry planszowe. Na zakończenie dnia uczniowie wraz z wychowawczynią Małgorzata Kotwicą udali się do pobliskiej Pizzerii Maricella w Gorzycach, w której czekała na nich pizza i smaczny soczek zorganizowany przez rodziców.

Był to bardzo miły dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Dzieci bardzo gorąco podziękowały rodzicom za niespodziankę.Więcej zdjęć TUTAJ
Ostatnio zmienianyśroda, 05 czerwiec 2019 21:19

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in