Szkoła Podstawowa

Dzień Patrona

W dzień urodzin Karola Wojtyły nasza szkoła obchodzi rokrocznie swoje święto. W tym roku Dzień Patrona świętowaliśmy 17 maja. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w kościele parafialnym w Gorzycach, po której udaliśmy się pod pomnik Świętego Jana Pawła II, gdzie odśpiewaliśmy ulubioną pieśń Ojca Świętego "Barkę" oraz złożyliśmy kwiaty.
Druga część uroczystości odbyła się w szkole. Uroczysta akademia przypomniała nam wszystkim postać patrona, jego słowa, postawę i najważniejsze przesłania. Serdeczne podziękowania składamy księdzu dziekanowi za celebrację Mszy Świętej oraz wygłoszone słowo, paniom Beacie Kocur i Beacie Golec za przygotowanie akademii, dzieciom i młodzieży za liczny w niej udział i wspaniały występ. Dziękujemy pocztom sztandarowym z naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Zespołu Szkół za uświetnienie uroczystości. Podziękowania składamy również chłopcom z klas trzecich gimnazjalnych, ks. Damianowi i Adrianowi za nagłośnienie uroczystości. Pani Zenobii Gilewskiej oraz panu Krzysztofowi Nowakowi dziękujemy za dekoracje.Więcej zdjęć TUTAJ
Ostatnio zmienianyniedziela, 19 maj 2019 21:49

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in