Szkoła Podstawowa

POWITANIE WIOSNY


   
22 marca 2019 roku uczniowie z kl. „I a” pod kierunkiem swojej wychowawczyni Ewy Biłejszys oraz nauczyciela wspomagającego Dagmary Gielarek, zaprezentowali inscenizację pt. „Witaj Wiosno”. Celem przedstawienia było ukazanie walorów pięknej, radosnej pory roku, która nam nastała – Wiosny, oraz pożegnanie złej Zimy. Aktorzy wcielając się w rolę Wiosny, Słońca, Deszczu, Wiatru oraz poszukiwaczy Wiosny w niezwykle sugestywny sposób, za pomocą słowa, gestu, oraz piosenki ukazali piękno rozpoczynającej panowanie nowej pory roku. 

 

   Do inscenizacji wykorzystano rekwizyty oraz piękne stroje. Całości dopełniała wiosenna dekoracja klasy. Wszyscy przygotowali się wzorowo i ujawnili swoje (często ukryte) talenty aktorskie. W przedstawieniu wzięli udział zaproszeni przez nas goście: Pani dyrektor Katarzyna Stępień,
klasy 0 oraz klasy 1 – 3 wraz z wychowawcami. 

   Wielkie brawa na zakończenie przedstawienia, świadczą iż inscenizacja wszystkim się podobała.

 
 
 
Ostatnio zmienianyniedziela, 24 marzec 2019 16:08

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in