Szkoła Podstawowa

WIZYTA KLAS PIERWSZYCH W KINIE

11 marca bieżącego roku klasy Ia, Ib i Ic wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do kina "Helios w Stalowej Woli" na film animowany "Corgi, pies królowej".

Po zakupie biletów i popcornu wszyscy zajęli wygodne miejsca i czekali na projekcję filmu. Przed seansem odbył się quiz z nagrodami, który dotyczył znajomości filmów animowanych. "Corgi, pies królowej" to przygoda Rexa rozpuszczonego, ślicznego małego corgi, ulubionego psa królowej brytyjskiej. Mieszka w Pałacu Buckingham, pławiąc się w iście królewskich luksusach. Pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem. Próbując odnaleźć drogę do domu Rex odkrywa, że prawdziwych przyjaciół poznaję się w potrzebie. To ważne przesłanie dla wszystkich. Po filmie zgodnie z planem wróciliśmy do szkoły. Wyjazd do kina był wspaniałym pomysłem. Dzieci były zadowolone, ponieważ miło i przyjemnie spędziły czas.Więcej zdjęć TUTAJ
Ostatnio zmienianywtorek, 19 marzec 2019 21:02

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in