Szkoła Podstawowa

Dzień Kobiet w oddziałach przedszkolnych

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy z klas zerowych złożyli życzenia dziewczynkom i swoim paniom.

Chłopcy zachowali się jak prawdziwi gentlemani i obdarowali dziewczynki drobnymi upominkami, nie obyło się również bez kwiatów i słodkości. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień. Dzieci tego dnia wzięły także udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Caritas. W ramach akcji odbył się kiermasz domowych wypieków. Dzieci zakupiły pyszne ciasteczka, dokładając się w ten sposób do zbiórki pieniędzy dla chorego chłopca. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.Więcej zdjęć TUTAJ
Ostatnio zmienianywtorek, 19 marzec 2019 20:03

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in