Szkoła Podstawowa

Dzień Babci i Dziadka w klasie II b

 

   22 stycznia 2019 roku odbyła się w klasie II b wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, przedstawili skecz „Stefan, stołek i rosołek” i wykonali taniec Babuszki Staruszki. Na zakończenie dzieci odśpiewały tradycyjne 100 lat, wręczyły własnoręcznie robione laurki i kwiaty.

  W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą klasę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

 

 
Ostatnio zmienianyniedziela, 27 styczeń 2019 20:35

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in