Szkoła Podstawowa

Zabawy badawcze i eksperymenty ze śniegiem i lodem w oddziale 0a

10 stycznia 2019 r. realizując tematykę dnia,, Eksperymenty ze śniegiem i lodem”, w oddziale 0a odbyły się zabawy badawcze. Przedmiotem badań był śnieg i lód. Każde dziecko mogło go dotknąć, pougniatać, powąchać, a następnie podzielić się z grupą swoimi spostrzeżeniami, co do ich właściwości. Podczas wykonywanych eksperymentów,, mali badacze” dowiedzieli się, że w ciepłych dłoniach śnieg i lód topią się, a powstała woda nie nadaje się do picia. Dzieci ze zgromadzonego śniegu formowały kulki i lepiły małe bałwanki. Była to wspaniała zabawa, dzięki której sześciolatki kształtowały umiejętność wyciągania wniosków z samodzielnie przeprowadzonych doświadczeń.

 Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in