Szkoła Podstawowa

Spotkanie opłatkowe w klasie 1a

Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Nasza klasa to także mała rodzina, dlatego ostatni dzień prze feriami świątecznymi był dniem wyjątkowym. Od rana  panowało wielkie poruszenie. Świąteczną atmosferę potęgował wystrój i dekoracje  w sali, a także elegancki wygląd wszystkich uczniów. Po wspólnym spotkaniu na auli szkolnej, gdzie wysłuchaliśmy świątecznego programu słowno-muzycznego,  przyszedł czas na uroczystość klasową. Od najmłodszych lat poznajemy tradycje świąteczne, dlatego nie mogło zabraknąć bożonarodzeniowych symboli. Był odświętnie nakryty stół, sianko, pachnący stroik, opłatek, świąteczne życzenia, kolędy a pod choinką znaleźliśmy drobne upominki i słodkie pierniki. To był wzruszający dzień.

 

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in