Szkoła Podstawowa

Uczniowie klasy II b kolejny raz z wizytą w Środowiskowym Domu Samopomocy w Radomyślu


   14 grudnia 2018 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klasy II b pod opieką wychowawczyni pani Zuzanny Elżakowskiej oraz mam: pani Patrycji Furtak i pani Agnieszki Marszałek kolejny raz odwiedzili podopiecznych ŚDS w Radomyślu. Na początek dla uczniów zorganizowano warsztaty ozdób choinkowych. Uczniowie z pomocą pani instruktor i podopiecznych, ( którzy już takie ozdoby robili) ozdabiali bombki metodą tradycyjną. Następnie poczęstowano dzieci własnoręcznie robioną pizzą i innymi smakołykami.
   Dzieci nabrały siły i wyśpiewały gospodarzom wiele piosenek związanych tematycznie ze świętami, zimą i bałwankiem. Hitem były zabawy integracyjne „Hej dzieciaki, hej maluchy” czy „Idą bałwanki tup, tup, tup” wg Moniki Kluza. Śpiew i śmiech słychać było w całym budynku. Potem sztuczki iluzjonisty tak rozbawiły dzieci, że nikt nie myślał o powrocie. Na koniec były podziękowania, życzenia świąteczne oraz noworoczne, prezenty i oczywiście kolejne zaproszenie. Każdy zabrał do domu własnoręcznie wykonaną bombkę 
i „bagaż ciepełka” płynącego od podopiecznych i pracowników ŚDS w Radomyślu. Szczególne podziękowanie składamy pani kierownik Dominice Drzymała za zaproszenie i mile spędzony czas.

 
Ostatnio zmienianyczwartek, 03 styczeń 2019 07:09

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in