Szkoła Podstawowa

Spotkanie opłatkowe w oddziałach 0a i 0b

Dnia 21 grudnia w klasach zerowych 0a oraz 0b odbyły się spotkania opłatkowe z rodzicami. Podczas spotkań dzieci przedstawiły dla rodziców świąteczny program artystyczny, do którego dzielnie przygotowywały się dłuższy czas. Pięknie wyrecytowane wierszyki oraz odśpiewane kolędy i pastorałki wzruszyły przybyłych gości.
Po części artystycznej dzieci i wychowawcy złożyli sobie wzajemnie życzenia i podzielili się opłatkiem. Nie mogło zabraknąć prezentów, dlatego też dzieci wręczyły rodzicom upominki w postaci samodzielnie wykonanych stroików świątecznych oraz pięknie przyozdobionych choinek. W ostatniej części spotkania odbył się poczęstunek dla dzieci przygotowany przez rodziców i wszyscy zasiedli do nakrytego stołu. Po spożyciu wigilijnych posiłków wszyscy w radosnej i świątecznej atmosferze rozeszli się do domów na zasłużony odpoczynek.

 Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in