Szkoła Podstawowa

Powitanie Zimy w oddziałach przedszkolnych

Dnia 18 grudnia dzieci z klas zerowych obchodziły uroczystość powitania Zimy. W związku z obchodami, tego dnia dzieci ubrane były na biało. Pani Zima rozmawiała z dziećmi na temat zbliżającej się pory roku, następnie dzieci odgadywały zagadki ukryte pod śnieżynkami.

W ramach realizowanego programu innowacyjnego ,,Gwary, uśmiechy, tańce, uciechy dobre są, ale - gdy zdrowie w ciele" Pani Zima przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat zdrowego odżywiania się podczas mroźnych dni, oraz jak należy ubierać się odpowiednio do zimowej pogody.
Nie mogło zabraknąć także śpiewów. Dzieci zaprezentowały poznane, zimowe piosenki oraz zatańczyły z Panią Zimą w kole do takich utworów jak: ,,Hu hu ha nasza zima zła”, ,,Zima zima zima”, ,,Siedem Reniferów”.
Na koniec każda grupa, pod okiem wychowawcy oraz Pani Zimy, wykonała piękne zimowe drzewo obsypane śnieżno-białym puchem.

 Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in