Szkoła Podstawowa

Wycieczka do kina "Helios"

11 grudnia klasy 2 a, 2 b, 2 c i 3 a wybrały się na wycieczkę do Kina Helios w Stalowej Woli na film pt: „Grinch”. Grudzień to czas szczególny, ponieważ w tym właśnie miesiącu przychodzi do dzieci Mikołaj i przy stole wigilijnym spotyka się cała rodzina celebrując Święta Bożego Narodzenia. Chcąc wprowadzić dzieci w nastrój świąteczny, a także pokazać, jak ważną rolę spełnia wspólne spędzanie świąt przez rodzinę i wspólne przygotowania do świąt panie wychowawczynie B. Janiec, Z. Elżakowska, Z. Gilewska i M. Kotwica zorganizowały wycieczkę na ten właśnie film.

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku o nazwie Ktosiowo. Jest to urocze miejsce zamieszkałe przez dobrych i łagodnych ludzi, którzy nade wszystko kochają Boże Narodzenie. Wśród mieszkańców Ktosiowa są dwie osoby, które do Gwiazdki mają mniej entuzjastyczny stosunek.
Wszystkim dzieciom film bardzo się podobał. Klasa 3 przygotowała pracę plastyczną, która przedstawiała bohaterów filmu i krótko opisała, co najbardziej podobało im się w filmie oraz jakie są ich wrażenia po jego obejrzeniu.
Wychowawczynie klas dziękują rodzicom za opiekę podczas wycieczki.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in