Szkoła Podstawowa

Wizyta Świętego Mikołaja w oddziałach przedszkolnych

Mikołajki to niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Każdego roku wydarzenie to poprzedza ,,pisanie" listów do Świętego Mikołaja, w których dzieci  rysują  swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

Dnia 5 grudnia, w naszej szkole pojawił się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj wraz ze swoim Elfem. Najpierw było słychać dzwoneczki, następnie piękną zimową melodię która unosiła się w budynku szkoły. W końcu pojawił się On – nasz ukochany Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci powitały Mikołaja wierszykiem oraz głośno wyśpiewanymi piosenkami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Podczas spotkania Mikołaj kilkakrotnie zatańczył z wszystkimi dziećmi, z każdym również porozmawiał oraz życzył wszystkim zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia.
Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in