Szkoła Podstawowa

Ognisko klasy 5d

Pogoda w październiku sprzyjała temu, by przy ognisku spędzić wesoło czas. Klasa Vd wraz z rodzicami i wychowawczynią spotkała się przy pieczeniu kiełbasek i ziemniaków w żarze, w Motyczu Poduchownym. Podczas imprezy dziewczyny wybrały Mistera klasy. Było łowienie jabłka w wodzie, konkurs na najpiękniejszy makijaż i inne zabawy integracyjne.

Misterem został Michał Matejek. Wiktor Rączka uczył kolegów sztuki wędkowania w jeziorze. Atrakcją była też wizyta w warsztacie tokarskim Pana Andrzeja Fietko, taty Marcina i obejrzenie niezwykłej kolekcji zabawek i naczyń z drewna. Spod ręki Pana Andrzeja powstają niepowtarzalne rzeźby. Wszyscy byli zachwyceni i zadowoleni z przyjemnego spędzenia popołudnia.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in