Szkoła Podstawowa

Na spotkaniu z piękną czeską bajką…

W poniedziałek 29 października 2018 r. klasy Ia i Ic uczestniczyły w przedstawieniu pt. ,,Jak Rumcajs Cypiska uratował’’, które odbyło się w Domu Katolickim w Sandomierzu. Twórcy Narodowego Teatru Edukacji im Adama Mickiewicza z Wrocławia wraz  z dzielnym rozbójnikiem Rumcajsem, jego żoną Hanką i synkiem Cypiskiem zabrali dzieci na ekscytującą wyprawę w głąb Rzacholeckiego Lasu, nieopodal Jiczyna. Spektakl był rozśpiewany i roztańczony. Barwne, baśniowe postacie oraz humor słowny i sytuacyjny podobały się dzieciom. Przedstawione w bajce takie wartości, jak: dobroć, sprawiedliwość, rodzina, poszanowanie człowieka i przyrody miały pouczające przesłanie.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in