Szkoła Podstawowa

Konkurs „Deutsch um uns herum” – „Niemiecki wokół nas”,

Uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum wzięli udział w trzeciej edycji konkursu „Deutsch um uns herum” – „Niemiecki wokół nas”, zorganizowanego przez Instytut Goethego we współpracy z wydawnictwem LektorKlett. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu dowolną techniką nawiązującego do tematu „Deutsch um uns herum”. Jury oceniało oryginalność, pomysłowość, wrażenie ogólne oraz warstwę językową. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, zwycięzcy dodatkowo notesy z grami niemieckimi, a szkoła – ciekawe materiały dydaktyczne do nauki języka niemieckiego.
Osoby biorące udział w konkursie: Nikola Broda, Mariola Idec, Jakub Partyka, Kacper Piwowar, Kamil Piwowar, Julia Boroń, Maja Rozmus, Wiktor Wajs, Weronika Kita, Karolina Wojtylak, Aleksandra Komada, Emilia Paterek, Emilia Draguła, Natalia Sałach, Karolina Ląd, Klaudia Laskowska, Natalia Czernecka, Rozalia Nowak, Iwan Antoniuk, Wiktoria Brzezińska.
Osoby nagrodzone: Klaudia Laskowska, Natalia Czernecka, Emilia Paterek, Maja Rozmus, Julia Boroń

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in