Szkoła Podstawowa

Uroczystość ślubowania klas pierwszych.

26 IX 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLAS I Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II. Uczniowie klas I a, I b, I c pięknie prezentowali się w kolorowych biretach oraz świątecznych strojach. Całości dopełniała tematyczna, kolorowa dekoracja. Zgromadziło się wielu bliskich pierwszoklasistów.

W części oficjalnej był obecny poczet sztandarowy, uczestnicy odśpiewali hymn państwowy i złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Głos zabrali dyrektor szkoły i Wójt Gminy Gorzyce pan Leszek Surdy. W swych wystąpieniach przypomnieli pierwszoklasistom o ważnych zadaniach i obowiązkach, jakie muszą wypełniać będąc uczniami naszej szkoły. Życzyli im sukcesów i pogratulowali wstąpienia w szeregi uczniów szkoły podstawowej. Swoich młodszych kolegów powitała przedstawicielka szkolnego samorządu uczniowskiego. Następnie aktu pasowania na ucznia dokonał dyrektor szkoły Sylwester Kotwica.
W drugiej części uroczystości każda klasa zaprezentowała krótką część artystyczną. Pierwszacy udowodnili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Na zakończenie uroczystości otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki z rąk rodziców i pana wójta.  Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym w klasach. Zostały także wykonane pamiątkowe fotografie.
Wychowawczynie klas mgr Ewa Biłejszys, mgr Anna Bielecka, mgr Małgorzata Bodzioch są dumne ze swoich uczniów i życzą im wielu sukcesów.Więcej zdjęć TUTAJ
Ostatnio zmienianyczwartek, 04 październik 2018 11:01

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in