Aktualności

Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Liczba jest istotą rzeczy"

W dniu 15 maja 2018 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu odbył się po raz kolejny Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów klas gimnazjalnych „Liczba jest istotą rzeczy” (Pitagoras) pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzeg.

Pierwsza część matematyczna składała się z 6 zadań otwartych, na które przeznaczona była godzina zegarowa, zaś druga przyrodnicza (do wyboru: fizyczna, geograficzna, biologiczna, chemiczna lub informatyczna) obejmowała zadania otwarte i zamknięte, ta część również trwała godzinę.

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów: Izabela Kuszaj, Magdalena Zasadni, Julia Ochmerak, Gabriel Grobelski i Jakub Bednarski. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Laureaci konkursu otrzymają cenne nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Tarnobrzeg, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in