Aktualności

Wycieczka II klas gimnazjalnych do Sanoka.

23 października klasy drugie gimnazjum wyjechały do Sanoka, pod opieką p. Beaty Golec, p. Katarzyny Kieliszek, p. Wiesławy Piątek. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Galerii Zdzisława Beksińskiego w Muzeum Historycznym.
Młodzież miała okazję podziwiać jedną z najpiękniejszych kolekcji sztuki cerkiewnej w Polsce- ikony oraz przedmioty liturgiczne (krzyże ręczne drewniane i polichromowane, zawieszki, szaty). Kolejnym punktem była ekspozycja prezentująca kolekcję uzbrojenia od wczesnego średniowiecza po okres II wojny światowej oraz oryginalny schron, wybudowany w 1940 roku, będący jednym z punktów południowej linii niemieckich umocnień bojowych na ówczesnej granicy ze Związkiem Sowieckim. Pomimo fatalnej pogody udaliśmy się na zaporę w Myczkowcach na Sanie i Zaporę Solińską.Więcej zdjęć tutaj
Ostatnio zmienianyczwartek, 26 październik 2017 19:38

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in