Aktualności

Akcja SKC "Papieskie kremówki".

16.10.2017r. w naszej szkole po raz czwarty Szkolne Koło Caritas rozprowadzało kremówki, przepyszne, słodziutkie i bardzo duże…. Chcieliśmy w ten sposób, jak i w poprzednich latach, zgromadzić fundusze na potrzeby tych, którzy nie mogą sobie często pozwolić na wyjazdy czy inne zajęcia dodatkowe. Jak każdego roku chcieliśmy też zrobić miłą, praktyczną niespodziankę naszemu choremu koledze. To właśnie jest pięknym, żywym pomnikiem pamięci o Patronie naszej szkoły Janie Pawle II. Papież często wspominał, „po maturze chodziliśmy na kremówki …. ” Dzielenie się kremówkami otwiera nas na rzeczy proste, którymi się trzeba umieć cieszyć - to zachęta, żebyśmy umieli smakować życie również w jego prostych, szkolnych przejawach.
W tym roku wielką radość sprawiły nam dzieci z naszych „Zerówek”, które chętnie włączyły się w tę akcję SKC. Dołączamy kilka zdjęć z Nimi. Dziękujemy za wsparcie i wspaniałą pomoc naszym Paniom Woźnym: p. Uli i p. Ani.

 Więcej zdjęć tutaj

Ostatnio zmienianywtorek, 17 październik 2017 20:24

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in