Aktualności

IIa gimnazjum na wycieczce rowerowej.

Uczniowie klasy IIa z okazji Dnia Chłopaka byli na wycieczce rowerowej we Wrzawach. Klasa II gimnazjum we Wrzawach zaprosiła nas na wspólne spędzenie tego dnia. Rano, tego dnia, rowerami udaliśmy się na wskazane miejsce spotkania. Sportowo spędziliśmy czas. Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej na stadionie, a dziewczęta grały w siatkówkę na sali gimnastycznej. Odbyliśmy spacer po okolicy, przewodnikami byli nasi rówieśnicy z Wrzaw. Był również słodki poczęstunek i grillowanie kiełbasek. Miło spędziliśmy czas, emocji nie brakowało. W godzinach popołudniowych uśmiechnięci i zmęczeni wróciliśmy do Gorzyc. Umówiliśmy się na wiosenny rewanż w naszej szkole.

 

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in