Aktualności

Koncert z okazji Dnia Matki

 • Napisane przez  Elżbieta Magda-Cendrowska, Marta Dendura
 • Dział: Stowarzyszenie
 • Czytany 1400 razy

30 maja 2017 r .o godz. 16.30  w Zespole Szkół w Gorzycach odbył się koncert z okazji Dnia Matki. Uroczystość zorganizowana została przez młodzież Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gorzycach pracującą w projekcie Na skrzyżowaniu marzeń realizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży działające w gimnazjum. Projekt jest realizowany w ramach ogólnopolskiego programu grantowego RÓWNAĆ SZANSE Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

W koncercie wzięli udział uczestnicy projektu Na skrzyżowaniu marzeń pod kierunkiem nauczycieli p. Elżbiety Magdy-Cendrowskiej i p. Marty Dendury oraz uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gorzycach z klasy IIIa i IIIb, a także uczniowie klasy Ia (wych. mgr Małgorzata Kotwica), IIb (wych. mgr Anna Bielecka) oraz IVa Szkoły Podstawowej Nr 2 w Gorzycach. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, grali na instrumentach a także odegrali dwie scenki teatralne. Na zakończenie koncertu młodzi artyści złożyli swoim mamom życzenia i wręczyli kwiaty, upominki oraz własnoręcznie wykonane laurki. 

 

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in