Aktualności

Gimnazjaliści z klas Ia i Ib zwiedzają stolicę Polski.

     W dniu 7 kwietnia o godz. 4.30 uczniowie klas Ia i I b pod opieką wychowawców i opiekunów p. E Cepowskiej i p. B Janiec wyjechali w kierunku Warszawy. Zwiedzanie zaczęliśmy od wizyty w Pałacu Kultury i Nauki wyjechaliśmy na XXX piętro pałacu skąd podziwialiśmy panoramę Warszawy. Następnie  zwiedziliśmy największy w Polsce park doświadczeń Centrum Nauki „Kopernik”. Warszawskim metrem przemieściliśmy się na Stadion Narodowy i zwiedziliśmy z przewodnikiem największą w Polsce arenę rozgrywek sportowych. Przeszliśmy „Trasą piłkarza” gdzie zobaczyliśmy m.in. trybuny, szatnie oraz centrum prasowe. Do Gorzyc wróciliśmy po godz. 23, gdzie czekali na nas rodzice. Wychowawcy klas K Kieliszek i A Mokrzak.

Więcej zdjęć tutaj 
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 17 kwiecień 2017 22:50

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in