Aktualności

Poznajemy stolicę Polski - Wycieczka klasy IC

Dnia 7 kwietnia 2017 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy.
Wyjazd w stronę stolicy odbył się o godz. 4:00. O godzinie 9:00 stawiliśmy się w Centrum Nauki Kopernik, gdzie zwiedzaliśmy największy w Polsce park doświadczeń. Następnie warszawskim metrem udaliśmy się pod Stadion Narodowy. Zwiedzaliśmy z przewodnikiem arenę rozgrywek sportowych. Przeszliśmy „Trasą piłkarza” w czasie której zobaczyliśmy m.in. trybuny, szatnie oraz centrum prasowe. Około 14:00 przejechaliśmy do centrum handlowego „Złote Tarasy”, gdzie mogliśmy kupić pamiątki i posilić się. Następnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Pałacu Kultury i Nauki. Mieliśmy okazję podziwiać panoramę Warszawy z XXX piętra. W drogę powrotną wyjechaliśmy około godziny 17:00. Szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do Gorzyc.
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 10 kwiecień 2017 21:32

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in