Aktualności

Wycieczka klas I do Ojcowa.

W dniu 6 października 2016 r. o godz. 530 pod czujnym okiem wychowawców , pani katechetki i pani pedagog wyjechaliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego. O godz. 900 spotkaliśmy się z panem przewodnikiem, z którym zwiedziliśmy dziedziniec i ogrody zamku w Pieskowej Skale. Spacerkiem udaliśmy się do Maczugi Herkulesa.

Następnie z dużym zainteresowaniem obejrzeliśmy filmy i eksponaty w Muzeum Przyrodniczym w Ojcowie. Pogoda nam dopisywała, więc przeszliśmy Doliną Prądnika do Jaskini Łokietka. W drodze powrotnej do autokaru zatrzymaliśmy się przy Bramie Krakowskiej i Źródełku Miłości. Po tak długich wędrówkach zmęczeni ale pełni wrażeń wyruszyliśmy do Galerii Bronowickiej w Krakowie na posiłek i małe zakupy. Do Gorzyc wróciliśmy zdrowi i zadowoleni przed  godz. 2100 gdzie czekali na nas rodzice.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in